Denizlerin Sırları Projesi Nedir?

Shape
Adım-01

Kayıt Ol Veya
Giriş Yap

Sizlerde Denizin Sırlarına kayıt olarak makaleleri okuyabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra giriş yaparak bütün makalelere erişebilirsiniz.

Shape
Adım-02

Denizlerin Sırrını Keşfetmeye Başla

Dünya yüzeyinin yüzde 80'i okyanuslar, denizler ve donmuş sular'dan oluşmaktadır. İnsanların keşfedebildiği kısım %20'dir. Sizlerde Denizin Sırları ile geri kalan kısmı keşfedebilirsiniz.

Shape
Adım-03

Bildiğiniz Başka Sırları Paylaşabilirsiniz

Sizlerde Denizlerin Sırlarında bulunmayan ve bildiğiniz başka paylaşmak istediğiniz denizlerin gizemlerinden var ise giriş yaptıktan sonra bizlerle paylaşabilirsiniz.

Shape
Adım-04

Paylaştığınız Bilgi Okundukça Para Kazanın.

Bizlerle paylaştığınız bilgiler bizler ve okuyucularımız için değerli. Bu yüzden kullanıcılarımızdan gelen her bilgi karşılığında site içerisinde harcama yapabilicekleri bakiye yüklüyoruz.

Bilgi paylaştıkça çoğalan, çoğaldıkça korunan bir şeydir.

Deniz Ticaret Odası
Sualtı Yaşantısı, sualti.istanbul / deniz.istanbul ve Seastanbul projeleri, Türk Denizlerinin tüm dünyaya tanıtılması ve farkındalık yaratarak denizlerimizdeki ekosistemin korunması amacıyla Deniz Ticaret Odası tarafından desteklenmektedir.

Piri Reis Üniversitesi
Türk deniz taşımacılığının ileri ülkeler seviyesine erişmesi ve ülkemizin bu konuda ekonomik gücünün refah ve verimliliğini artırma amacıyla kurulan Piri Reis Üniveristesi. Sualtı Yaşantısı, sualti.istanbul / deniz.istanbul ve Seastanbul projelerini desteklemektedir.

KOSGEB
Sualtı Yaşantısı, sualti.istanbul / deniz.istanbul ve Seastanbul projeleri, Kosgeb tarafından desteklenmektedir.

Yiğit Holding
Denizleri korumak sadece temizlemek değil, kirlenmesini engellemekle başlar. Yiğit Şirketleri denizleri doğru bir şekilde tanıtıp, farkındalık oluşturmak amacıyla Sualtı Yaşantısı, sualti.istanbul / deniz.istanbul ve Seastanbul projelerini desteklenmekte ve yürütmektedir.

Antalya Sualtı Belgeseli Antalya görünenden daha fazlasını sizlere sunuyor, Sualtıyaşantısı farkıyla Yeni Bir Antalyayı Keşfedin İstanbul Sualtı Belgeseli İstanbul'un taşı toprağı altın. Peki ya sualtı ? Kuşadası Sualtı Belgeseli Başka bir Kuşadası'nı keşfetmeye hazır mısınız? Diğer Belgeseller Dünyanın farklı şehirlerinin sualtı dünyalarını gün yüzüne çıkartmaya devam ediyoruz. Denizleri Boğulmaktan Kurtaralım Yaşadığımız dünyanın üçte ikisi denizlerle kaplı. Bu büyük alan insanlara rahat ulaşım imkanları ve çeşitli zenginlik kaynakları sunmuşlardır. Bu kaynakları kirlenmekten kurtaralım.

Dünya denizleri ciddi kirlenme sorunlarıyla karşı karşıya. Bu kirlenmenin en başında katı atıklardan kirlenme gelmektedir. Her türlü insan ve hayvan faaliyeti sonucunda ortaya çıkan, istenmeyen ve herhangi bir amaç için kullanılmayarak atılan katı maddeler Katı Atık olarak tanımlanabilmektedir. Katı atık yönetimi , katı atıkların üretildikleri noktada havaya, suya toprağa zara vermeden hijyenik şartlarda ve en ekonomik biriktirilmesi , toplanması, taşınması, geri kazanımı ve nihai bertarafının kontrollü ve düzenli bir şekilde yapılmasını sağlayan bir sistem bütünüdür.